בכפר, בעיר וכל מה שבאמצע: על עבודתה של המעצבת דנה שבדרון

המעצבת דנה שבדרון עובדת בסגנון עכשווי ואהוב מאוד, המשלב באופן אקלקטי מספר מקורות השפעה סגנוניים, המייצרים יחד שפה מתוחכמת מחד וחמימה מאידך. זהו סגנון המבוסס במידה רבה על מראה רטרואקטיבי בדגש על כפרי, עם נגיעות של עירוניות אירופית של תחילת המאה העשרים. זוהי גישה עיצובית המשתלבת היטב עם גלי הנוסטלגיה המעוצבת השוטפים את המערב בתחומי האופנה, המוזיקה ותרבות הפנאי.

סגנון המשלב באופן אקלקטי מספר מקורות השפעה סגנוניים, המייצרים יחד שפה מתוחכמת מחד וחמימה מאידך
סגנון המשלב באופן אקלקטי מספר מקורות השפעה סגנוניים, המייצרים יחד שפה מתוחכמת מחד וחמימה מאידך

פעמים רבות בוחרת המעצבת לשמר ולשפץ חלק מריהוט שכבר נמצא בחלל ולהוסיף עליו אביזרים וחומרים המוסיפים לו רעננות וצבע. הבחירה הזאת, לשמר יסודות מסוימים נוכחים, עוזרים למעצבת לשמר את הזכרון שבחלל ולאפשר לו קיום מרובד, בעל עבר, הווה ועתיד.

עיצוב אוצר זיכרון: עבר הווה ועתיד
עיצוב אוצר זיכרון: עבר הווה ועתיד

כאמור, דנה שבדרון עובדת בגישה אקלקטית, והעיצובים שלה מעיזים ומשלבים חדש וישן, כפר ועיר, אירופה ומזרח תיכון; אצל דנה שבדרון תוכלו למצוא למשל מטבח לבן מודרני ללא ידיות, כסאות וינטג׳ וגופי תאורה תעשייתים: יחד בהרמוניה מאתגרת.

הרמוניה אקלקטית מאתגרת
הרמוניה אקלקטית מאתגרת

עם זאת, בשנים האחרונות העיצוב של דנה שבדרון עבר הפשטה ניכרת וישנו מעבר אל עיצוב שהוא יותר מינימלי ונקי אם כי ללא וויתור מצד המעצבת על מחויבותה לאווירה חמה, מזמינה וביתית.

הסגנון הכפרי הוא האהוב על המעצבת ומזוהה עמה, אבל הוא בהחלט לא היחיד המדבר אל ליבה. שבדרון מרבה לעצב גם בקו מונוכרומטי, אשר פופולרי מאוד בעולם העיצוב כיום. היא אוהבת לעבוד עם צבעים נטרלים: לבן, אפור, חום, על גווניהם השונים; לעתים קרובות תשלב שניים שלושה צבעים בחלל אחד.

עיצוב מונוכרומטי אופנתי
עיצוב מונוכרומטי אופנתי

דנה שבדרון מביאה לידי ביטוי את הסגנון שלה בקשת רחבה של מצבים: החל בחללים גדולים במיוחד, המתפרשים על שני מפלסים, וכלה בחדר ילדים שבדירה ישראלית. בשניהם התוצאה נינוחה ומביאה לידי ביטוי טבעי את עולמם של הדיירים המתגוררים במקום.

מחלל גדול ועד קטן: ביטוי טבעי לעולמם הפנימי של הדיירים
מחלל גדול ועד קטן: ביטוי טבעי לעולמם של הדיירים
ביטוי טבעי לעולמם של הדיירים
ביטוי טבעי לעולמם של הדיירים

מעצבת הפנים דנה שבדרון:

http://www.styling4home.co.il/

054-7334646

Leave A Reply

Navigate